Kariera

Handlowiec
Region: cała Polska

Opis stanowiska:

  • rozwój sprzedaży na terenie całego kraju

Wymagania:

  • doświadczenie w bezpośrednim pozyskiwaniu nowych klientów
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność, sumienność, dokładność
  • gotowość do działania
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat
  • niezbędne do pracy narzędzia: laptop, telefon, samochód
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • szkolenia rozwijające umiejętności organizacyjne oraz analityczne
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się branży
  • konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kontakt@solarx.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Monter / ekipa montażowa

  • montaż instalacji fotowoltaicznych

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu i podłączeniu elektrowni słonecznych
  • szkolenie i certyfikaty

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat lub zlecenia kontraktowe
  • szkolenia rozwijające umiejętności montażowe

Osoby/firmy zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kontakt@solarx.pl

Skontaktuj się z nami